Zawieszka halo z żółtego złota z diamentami o łącznej masie 0,15 ct

ART-halotif-pend-015-Z
990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,15 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Zawieszka halo z żółtego złota to ponadczasowy wybór, który na pewno przypadnie do gustu każdej fance unikatowej, ale i klasycznej biżuterii. Zawieszka sama w sobie jest bardzo dobrze widoczna i solidnie wykonana. Stworzona została na planie koła, który utworzony jest tak naprawdę z licznych, niewielkich diamentów, które otaczają jeden, ten najbardziej zjawiskowy. W środku znajduje się  diament, który od razu przyciąga wzrok. Całość umieszczona jest na kole z żółtego złota. Jego boki są stosunkowo grube i prezentują się naprawdę dostojnie. 

Warto zwrócić uwagę także na samo wykonanie, a więc również na próbę złota. Złoto o próbie 585 jest najwyższej jakości, a co za tym idzie, cały czas prezentuje się doskonale i niestraszny mu upływ czasu. Przede wszystkim złoto o tak wysokiej próbie jest odporne na zarysowania, obdrapania czy odkształcenia. 

Istotna jest także metoda, którą oszlifowany został kamień. Przede wszystkim diament został oszlifowany metodą szlifu brylantowego. Co to oznacza? Jest to najlepsza znana metoda, jeśli chodzi o szlifowanie kamieni szlachetnych. Dzięki temu jest on gładki, odbija światło, a specjaliście wyciągnęli z niego wszystko, co najlepsze. Diamenty nie posiadają ostrych krawędzi i wyglądają niczym tafla szkła. Zawieszka składa się z jednego dużego diamentu oraz wielu mniejszych, które go otaczają. Ich łączna masa to 0,15 CT. 

Zawieszka wykonana z żółtego złota na pewno będzie doskonałym pomysłem na prezent. Z całą pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie, która ceni sobie klasę i elegancję.