Zawieszka halo z białego złota z diamentami o łącznej masie 0,15 ct

ART-halotif-pend-015-B
990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,15 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Zawieszka halo z białego złota i diamentami prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Przede wszystkim jest to element biżuterii, który na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie ceniącej sobie eleganckie dodatki, które nigdy nie wychodzą z mody.  Przede wszystkim białe złoto jest surowcem wysokiej jakości i doskonałą alternatywą dla klasycznego, żółtego złota. Dodatkowo zawieszka składa się z koła z białego złota, na którym umieszczone są drobne diamenty, które wypełniają całą jego powierzchnię. W samym środku znajduje się największy diament, który od razu przyciąga wzrok. Łączna ich masa to 0,15 CT. 

Zawieszka wykonana jest z białego złota o próbie 585. Jest to najwyższa możliwa próba, jeśli chodzi właśnie o złoto. Dzięki temu jest ono trwałe, odporne na zarysowania czy odkształcenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ świadczy o jego uniwersalności, ale także ponadczasowości. Złoto o tej próbie cały czas zachowuje swój doskonały wygląd.

Oczywiście nie bez znaczenia jest także sposób oszlifowania diamentów. Jest to bardzo ważne, ponieważ odpowiedni szlif wyciąga z nich to, co najlepsze. Przede wszystkim zastosowany szlif to szlif brylantowy. Co to oznacza? Oznacza to, że diamenty zostały oszlifowane starannie i w taki sposób, aby ich powierzchnia była gładka i błyszcząca. Dzięki temu pięknie mienią się w świetle i odbijają promienie. 

Warto przyjrzeć się tej zawieszce z bliska. Przede wszystkim uwagę przykuwa jej niezwykła staranność wykonania. Wszystkie elementy są przemyślane i tworzą spójną całość. Taka zawieszka na pewno będzie również idealnym wyborem na prezent i spodoba się każdemu.