Zawieszka halo z różowego złota z diamentami o łącznej masie 0,15 ct

ART-halotif-pend-015-R
990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,15 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Diamenty zatopione w różowym złocie to zmysłowe połączenie, które zachwyci każdego i pozwoli zabłysnąć wśród znajomych. Unikatowa konstrukcja z miejsca przyciąga wzrok, dlatego zawieszka halo z różowego złota z diamentami to idealny wybór na prezent, a także sposób, żeby wyrazić swoje uczucia.

Piękno diamentów.

Diamenty są uznawane za królewskie wśród kamieni szlachetnych nie bez przyczyny. Pomimo upływu lat nie tracą swojego blasku, lśniąc niczym gwiazdy na nocnym firmamencie.  Diament to też jeden z najtwardszych minerałów na Ziemi, dlatego stał się symbolem wiecznej miłości, wybieranym zwłaszcza z okazji zaręczyn czy walentynek. Ponadto biżuteria ozdobiona diamentami jest jedną z najpiękniejszych, jaką udało się stworzyć ludzką ręką, a niezwykły blask zawieszki halo z różowego złota z diamentami to jedynie potwierdza. Ta unikalna konstrukcja zachwyca swoim urokiem od pierwszego spojrzenia. W samym środku zawieszki umieszczono duży diament, którego blask podkreślają mniejsze kamienie, osadzone wokół tworząc koło. Warto zauważyć, że wspomniane mniejsze diamenty swoim kształtem przypominają delikatne płatki śniegu, co całości nadaje magicznego uroku. Łączna waga kamieni wynosi 0,15 CT. Do ich wykonania zastosowano szlif brylantowy dla lepszego podkreślenia ich naturalnego blasku. Barwa kamieni otrzymała kategorię F, natomiast czystość zakwalifikowano do VS2. Piękno diamentów idealnie poskreśla różowe złoto.

Magia różowego złota.

Różowe złoto uznaje się za niezwykle zmysłowe i kobiece ze względu na nietypowy ciepły kolor. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że pasuje do każdego typu urody.  Różowe złoto zawsze będzie podkreślać urodę właścicielki. Subtelne, delikatne i elegancie, świetnie sprawdza się w połączeniu z kamieniami szlachetnymi, zwłaszcza diamentami tak jak w tym przypadku. Zastosowana próba złota 585 jest najlepszą z możliwych, gdyż zapewnia niezwykłą wytrzymałość oraz blask na długie lata, prezentując również fachowość wykonania samej zawieszki. Całość konstrukcji waży zaledwie 0,3 gram., jest to więc ciężar praktycznie niewyczuwalny na szyi.