Zawieszka trio z różowego złota z diamentami o łącznej masie 0,35 ct

ART-trio-pend-035-R
2 490,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,35 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Zawieszka trio z różowego złota to element klasycznej biżuterii, która od razu przyciąga wzrok. Zwłaszcza dlatego, że wykonana została z materiałów wysokiej jakości i tym samym, prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Jej uniwersalność sprawia, że nadaje się ona na prezent dla każdej kobiety. Przede wszystkim sama zawieszka wykonana została z różowego złota, które jest idealną alternatywą dla klasycznego żółtego złota. Dodatkowo pasuje na każdą okazję, zarówno na co dzień, jak i na ważniejsze uroczystości. Zawieszka może zostać zawieszona na łańcuszku z dowolnego surowca, choć przyznać trzeba, że najlepiej prezentować się będzie na tym wykonanym z różowego złota, ponieważ tworzyć będzie spójną całość. Sama zawieszka składa się z trzech elementów, które są ze sobą połączone. Mowa tutaj o trzech diamentach o łącznej masie 0,35 CT. Połączone są ze sobą w pionie i prezentują się doprawdy bardzo klasycznie. 

Różowe złoto

Różowe złoto o próbie 585 to złoto najwyższej jakości. Dzięki temu zawieszka będzie ozdobą na długie lata. Przede wszystkim cały czas zachowa swój kształt oraz wysoką jakość. 

Diamenty

Uwagę na pewno przykuwają również diamenty. Ułożone zostały one w kolejności od najmniejszego do największego. Są bardzo wyraziste i tym samym od razu przyciągają spojrzenie. Ich atutem jest także sposób ich oszlifowania. W tym przypadku zastosowany został szlif brylantowy. Co to oznacza? Kamienie szlachetne zostały oszlifowane w sposób wysoko jakościowy. To właśnie dlatego pięknie odbijają światło, błyszczą się i przede wszystkim posiadają w pełni gładką powierzchnię. Szlif tą metodą wykonują jedynie specjaliści, którzy mają dużą wiedzę o samym surowcu. 

Zawieszka trio z diamentami  pięknie prezentować się będzie, zarówno na co dzień, jak i na nieco bardziej formalną okoliczność. Jest to dodatek ponadczasowy, który nie wychodzi z mody.