Zawieszka trio z białego złota z diamentami o łącznej masie 0,35 ct

ART-trio-pend-035-B
2 490,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,35 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Kiedy szukasz subtelnej biżuterii, warto zwrócić uwagę na tę prostą i pięknie skomponowaną zawieszkę Trio z białego złota i diamentów. Znane jest przecież powiedzenie Marylin Monroe, że to diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety i mało kto się z nim kłóci.

Design zawieszki.

Zawieszka z białego złota i diamentów o masie 0,35 CT jest idealnym wyborem dla kobiet, które gustują w delikatnej, subtelnej biżuterii. Zawieszka Trio posiada prosty wzór w klasycznym stylu, składający się z 3 diamentów, zawieszonych, jeden pod drugim. Sprawia to, że może być noszona na każdą okazję, bez względu na okoliczności, w czym pomocna jest też jej mała waga 0,3G.

Rodzaj kamienia i szlif

Piękno ukryte w tych przejrzystych kryształach zachwyci każdego. Nie dziwi więc fakt, że ten kamień szlachetny jest tak często stosowany w jubilerstwie. Poza tym diamenty jako najtwardsze minerały mogą stanowić idealny symbol trwałości uczucia.

Do oszlifowania diamentów w modelu zawieszki Trio użyto szlifu brylantowego, którego mogą wykonać tylko specjaliści. Ten rodzaj szlifu wydobywa z tych niezwykłych kryształów niesamowity wręcz blask i efekty świetlne. Zastosowanie go w tym modelu sprawiło, że naturalnie piękny kamień zyskał bardzo dobrą jakość szlifu, a także czystość VS2.

Moda na białe złoto

W przeszłości białe złoto było zarezerwowane wyłącznie dla władców i ludzi nad wyraz majętnych. Symbolizowało prestiż i luksus, czyli to, co dawało największe bogactwo. Dziś jest ono powszechnie dostępne dla klientów, nie tracąc na swojej wartości. Jego popularność rośnie i, mimo że gdy myślimy o złocie, to pierwsze na myśl przychodzi nam żółte złoto, to trendy jubilerskie ukazują nam rosnącą popularność białego. Białe złoto jest opcją o wiele bardziej elegancką i subtelną niż jego żółty odpowiednik, dlatego łatwiej dopasować je do garderoby. Pomimo swego niewątpliwego uroku, posiada taką samą wytrzymałość i odporność na zniszczenia co złoto żółte. Nic dziwnego, że białe złoto staję się coraz popularniejszą alternatywą.

Próba złota

Do wykonania modelu zawieszki Trio wykorzystano białe złoto o próbie 585. Oznacza to,że do wykonania go użyto 58,5% czystego złota, które w połączeniu z odpowiednio dobraną domieszką, staje się niezwykle odporne na uszkodzenia, przez co można je nosić codziennie bez obawy, że ulegnie uszkodzeniu przez lekkie otarcia. Warto pamiętać, że im wyższa próba, tym bardziej miękki i podatny na zniszczenia staje się metal, dlatego to właśnie próba złota 585 jest jedną z najpopularniejszych. Wszystko to dzięki swej wytrzymałości połączonej z optymalną ceną.