Zawieszka trio z żółtego złota z diamentami o łącznej masie 0,35 ct

ART-trio-pend-035-Z
2 490,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,35 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Szlif brylantowy

Ten diamentowy sopelek waży 0,3 g. Został wykonany z kamieni Lab-Grown Diamond. Kamienie te wyróżniają się bardzo dobrej jakości szlifem brylantowym. Szlif brylantowy to najpopularniejszy i najbardziej ceniony szlif, uważany za szczyt osiągnięć w dziedzinie obróbki kamieni w jubilerstwie. Klasyczny, pełny szlif brylantowy uformowany jest z symetrycznie ułożonych, geometrycznych kształtów zwanych fasetami. 56 faset i umieszczona na szczycie kamienia tafla, stanowią ideał zamknięty na planie koła. Skomponowane w pionowym szeregu diamenty, ułożone są od największego, znajdującego się na dole, poprzez średni, aż po najmniejszy znajdujący się na górze zawieszki. Ta geometryczna kompozycja została okraszona akcentami złota, które łączy wszystkie elementy w jedną, spójną całość. 

Stonowana biel diamentów

Barwa diamentów to stonowana biel (F). Wysoka czystość kamienia (VS2) sprawia, że biel ta jest przejrzysta i pozbawiona skaz. Wysoka próba złota (585 tj. 14k) sprawia, że elementy dodatkowe, łączące diamenty w całość, nie obciążają zawieszki.

Piękny dodatek do stylizacji

Zawieszka trio z żółtego złota z diamentami będzie oryginalnym dodatkiem do wieczorowej kreacji, pięknie prezentując się w otoczeniu czerni, granatu czy ciemnej zieleni. Zawieszka może także pełnić funkcję szykownego i modnego dodatku do sukni ślubnej. Ta elegancka biżuteria wymaga odpowiednich dodatków w postaci diamentowych kolczyków o brylantowym szlifie. Sprawdzi się również w połączeniu z bransoletką w podobnym stylu. Promieniste, kolorowe odbłyski diamentów przykują oko koneserów luksusowej biżuterii i podbiją serce ukochanej kobiety.