Zawieszka w stylu halo z żółtego złota z diamentami o łącznej masie 0,22 ct

ART-doubhalo-pend-022-Z
1 990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,8 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,22 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Nieprzemijające piękno zamknięte w diamentach i zatopione w pięknej złotej oprawie. Nic dziwnego, że biżuteria od zarania wieków jest uznawana za najlepszą drogę do kobiecego serca.  Wyraź swoje gorące uczucia z pomocą zawieszki w stylu halo z żółtego złota z diamentami. Podaruj swojej ukochanej nieco magii.

Spełnienie marzeń.

Spadające gwiazdy od zawsze kojarzą nam się ze skrytym wewnątrz serca marzeniem i chwilą tylko we dwoje. Oświadczyć się w takiej sytuacji to prawdziwa bajka, czy można zrobić coś bardziej romantycznego? Oczywiście, że tak. Można swojej ukochanej podarować fragment spadającej gwiazdy! Już starożytni Rzymianie wierzyli, że diamenty są okruchami spadających gwiazd, które swój niebiański lot zakończyły na ziemi. To przekonanie trwa do dzisiaj, dlatego decydując się na zawieszkę w stylu halo z żółtego złota z diamentami, wybierasz coś więcej niż tylko biżuterię na prezent, wybierasz przede wszystkim romantyczne marzenie o posiadaniu gwiazdki z nieba zamknięte w eleganckiej konstrukcji, która to odzwierciedla. W centralnym punkcie zawieszki umieszczono duży diament, który swoim blaskiem przyciąga spojrzenia. Otoczony został mniejszymi tworzącymi rodzaj mozaiki przypominającej rozgwieżdżone nocne niebo z gwiazdą polarną na samym środku. Łączna masa kamieni wynosi 0,22 CT. Zastosowany tutaj szlif brylantowy świadczy o najwyższej jakości wykonania. Czystość diamentów została określona jako VS2, natomiast ich barwa na kategorię F. Całość została oprawiona w żółtym złocie.

Elegancja żółtego złota.

Żółte złoto stanowi idealną oprawę dla diamentów, pasując do nich kolorystycznie i podkreślając ich blask. Dodatkowo złoto stanowi symbol bogactwa, luksusu oraz doskonałości. Właśnie tym pragniemy otulić naszą drugą połówkę, obdarzając ją naszą wieczną miłością. Przedstawiana tutaj zawieszka w stylu halo to misternie wykonane połączenie piękna diamentów z elegancją żółtego złota, dzięki czemu stanowi wyjątkowy prezent zdolny wywołać uśmiech godny blasku spadających gwiazd. Dodatkowym atutem jest próba 585, która oznacza 58,5% czystego złota. Można zadać sobie pytanie, czemu nie 100%? Otóż wybranie tej próby złota jest dowodem najwyższej jakości wykonania, gdyż wyższa próba spowodowałaby, że złoto stałoby się miękkie, a przez to bardziej podatne na uszkodzenia. Natomiast niższa skutkowałaby szybkim śniedzeniem się. Dlatego próba 585 jest najlepszym z możliwych wyborów. Pozwala zachować zarówno trwałość, jak i blask samego złota. Sama zawieszka waży zaledwie 0,8 gram., co gwarantuje komfortowe noszenie nawet przez wiele godzin.