Zawieszka w stylu halo z białego złota z diamentami o łącznej masie 0,22 ct

ART-doubhalo-pend-022-B
1 990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,8 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,22 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Nie bój się podarować boskich łez oprawionych w białe złoto na dowód swojej miłości. Zawieszka w stylu halo z białego złota z diamentami to misternie wykonany prezent, który pozwoli Ci zaskoczyć swoją ukochaną i zobaczyć blask w jej oczach.  

Boskie łzy.

Greccy bogowie zamieszkiwali niebiańską siedzibę Olimp, niedostępną dla zwykłych śmiertelników. Z jej wysokości decydowali o losach światach, popijając ambrozję, a gdy płakali, ich łzy zamieniały się w diamenty, stając się jedynym boskim elementem dostępnym człowiekowi. Patrząc na piękno tych kamieni trudno się nie zgodzić z tym osądem. Nic więc dziwnego, że diamenty stały się symbole miłości, bo któż by nie chciał podarować swojej ukochanej kawałka nieba? Zwłaszcza jeśli ten kawałek boskiego raju zostanie oprawiony w piękną biżuterię, jaką jest zawieszka w stylu halo z białego złota z diamentami. Skonstruowana tak, aby uwidocznić piękno tych boskich łez. Z tego też powodu w centralnym punkcie zawieszki umieszczono duży diament, otoczony mniejszymi tworzącymi wokół niego rodzaj misternej mozaiki, którą można również przyrównać do błyszczącej się pokrywy z białego śniegu. Łączna masa wykorzystanych kamieni wynosi 0,22 CT. Brylantowy szlif dodatkowo podkreśla ich blask, który przyciąga wzrok. Czystość kamieni określono na kategorię VS2, natomiast ich barwę na F. Całość konstrukcji układa się w kształt koła oprawionego w białe złoto.

Uniwersalność białego złota.

Trzeba przyznać, że kobiety lubią mieć dopasowaną biżuterię do danej kreacji, co powoduje naturalne problemy z dopasowaniem jednej rzeczy do drugiej. Białe złoto niweluje ten problem, będąc uniwersalnym wyborem. Świetnie sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w przypadku wieczorowej stylizacji. Dzięki temu Twoja ukochana może cieszyć się tym wyjątkowym prezentem nie tylko od święta, mogąc nosić diamentowy symbol Twojej miłości każdego dnia. Poza uniwersalnością białe złoto charakteryzuje się także dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałością, co jest niewątpliwie pożądanym atutem. W celu wzmocnienia tej wytrzymałości zastosowano próbę 585. Jest ona najczęściej wybieraną przez jubilerów, ponieważ zapewnia złotu dodatkową trwałość oraz blask na długie lata. Całość konstrukcji waży zaledwie 0,8 gram., co gwarantuje lekkość w noszeniu.