Zawieszka w stylu halo z różowego złota z diamentami o łącznej masie 0,22 ct

ART-doubhalo-pend-022-R
1 990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,8 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,22 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Szykowna zawieszka z różowego złota z diamentami o łącznej masie 0,22 CT

Eleganckie połączenie drogocennych kruszców w postaci różowego złota i najwyższej klasy diamentów to propozycja, której nie oprą się Panie gustujące w biżuterii dodającej klasy i wyrafinowania, które lubią wyróżniać się z tłumu i podkreślać swoją indywidualność poprzez biżuterię. Zawieszka na łańcuszku sprawdzi się idealnie jako dopełnienie każdej stylizacji zarówno casualowej, codziennej, jak i wieczorowej. Ta złota zawieszka z diamentami pięknie podkreśli urodę jej właścicielki. 

Diamenty, najlepszy przyjaciel kobiety

Proponowana zawieszka z diamentami w towarzystwie różowego złota to połączenie nad wyraz luksusowe. Całość łańcuszka wykonano z misternie połączonych ze sobą ogniw różowego złota o niewielkim rozmiarze.  Uwieńczeniem całości jest większy kulisty diament, który opleciony jest gęsto dwoma okręgami wysadzanymi mniejszymi diamencikami. Masywna, dwuwymiarowa rama zawieszki jest wykonana z grubego, różowego złota, przez co wzmacnia promienistość kamieni, a złoto niemal płynnie przechodzi w diamentowy refleks.  Kompozycja niemal hipnotyzuje swoim olśniewającym blaskiem, którym będzie promieniować każda obdarowana kobieta.

Różowe złoto – elegancja w najwyższym stylu

Delikatne, opalizujące światło tego kruszcu idealnie komponuje się z dodatkami w innych kolorach złota oraz innymi kamieniami szlachetnymi, w tym wypadku pięknie łączy się z blaskiem diamentów. Biżuteria z różowego złota pasuje każdej kobiecie, niezależnie od typu urody czy karnacji, a zawieszki z niej wykonane są wyjątkowo eleganckie i twarzowe. 

Łańcuszek i zawieszkę wykonano ze złota o najbardziej popularnej w jubilerstwie próbie 585, co oznacza, że zawieszka i łańcuszek zawierają 14-karatowe złoto. Tak wysoka jakość wykonania daje gwarancję niebywałej trwałości, co sprawi, że zawieszka będzie długi czas mogła wieńczyć dekolt swojej właścicielki.

Szlif i wielkość diamentu

W zawieszce umieszczono diamenty o łącznej masie 0,22 CT. Kamienie typu Lab-Grown zostały oszlifowane metodą szlifu „idealnego”, czyli brylantowego, dzięki czemu cały niesamowity blask każdego z nich został wydobyty na zewnątrz. 

Bardzo dobra jakość szlifu oraz wysoka czystość kamieni w kategorii VS2 sprawia, że zawieszkę z diamentami pokochają wielbicielki luksusu i wysmakowanego stylu.