Zawieszka z żółtego złota z diamentami o łącznej masie 0,15 ct

ART-tif-pend-015-Z
890,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,15 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Zawieszka z żółtego złota z diamentami to unikalny prezent, który podkreśli urodę każdej kobiety, przyciągając spojrzenia wszystkich dookoła. Pozwól swojej ukochanej zabłysnąć! Wybierz dla niej unikalną biżuterię, która wyrazi więcej niż tysiąc słów. 

Symbol wiecznego uczucia.

Samo słowo diament można przetłumaczyć z greckiego jako "niezniszczalny, niepokonany", co jest bezpośrednio łączone od XX wieku z trwałością i siłą uczucia miłości. Z tego też powodu kamień ten stał się najczęściej wybieraną ozdobą pierścionków zaręczynowych. Warto jednak zerwać z utartym schematem i swoją miłość wyrazić diamentem w zupełnie nowej odsłonie. Właśnie w tym celu została stworzona zawieszka z żółtego złota z diamentami. W jej centrum znajduje się duży diament, którego blask przyciągnie uwagę każdego. Jego wielkość oraz ekspozycja mają na uwadze wyraźne przedstawienie Twoich uczuć, aby osoba obdarowywana nie miała co do tego żadnych wątpliwości. Główny diament otaczają mniejsze, które dodatkowo podkreślają jego blask. Łączna masa kamieni wynosi 0,15 CT. Ich czystość określono na kategorię VS2, natomiast barwę na F. Szlif brylantowy najwyższej jakości wydobywa z diamentów ich ukryte piękno. Całość zawieszki ma kształt koła zawieszonego na pięknym zapięciu w kształcie łzy. Wszystko zrobione w żółtym złocie.

Boskie korzenie złota.

Powszechnie uważa się, że złoto jest symbolem boskości, chwały, doskonałości, majestatu i trwałości. Z tego też powodu często pokrywano nim dachy świątyń. Natomiast w Bizancjum złoto pełniło funkcję przestrzeni boskiej, tak zwanego sacrum w malarstwie ikonograficznym. Dlatego można powiedzieć, że złoto ma iście boskie korzenie, a gdy połączy się jego symbolikę z trwałością diamentu, powstaje piękne przedstawienie miłości zamknięte w jednej zawieszce. Idealny prezent do wyrażenia uczuć! Zwłaszcza że próba wykorzystanego złota wynosi 585. Jest to najlepsza z możliwych prób, gdyż zapewnia odpowiednią wytrzymałość i blask kruszcu na długie lata. Waga całej zawieszki to zaledwie 0,3 gram., co jest dodatkowym atutem.