Zawieszka z białego złota z diamentem o masie 0,40 ct

ART-bas-pend-040-B
2 490,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,5 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,40 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Biżuteria powinna być elegancka, w dobrym guście oraz wzbudzać zachwyt. Te cechy zostały połączone w zawieszce z diamentem o masie 0,40 Ct. Zawieszka oparta jest na prostym, niezwykle eleganckim okręgu wykonanym z białego złota o próbie złotniczej 585. Serce okręgu wypełnia diament, którego profesjonalnie wykonany szlif przykuwa wzrok. To połączenie minimalistycznej elegancji z przykuwającym wzrok diamentem sprawia, że zawieszkę docenią wszystkie Panie ceniące sobie klasyczne rozwiązania w nowoczesnym wydaniu.

Rodzaj kamienia i szlif

Diamenty to bez wątpienia jedne z najbardziej szlachetnych kamieni świata. Diament znajdujący się w zawieszce został oszlifowany przez profesjonalistów zgodnie z zasadami szlifu brylantowego. Dzięki temu zawieszka mimo swojego nowoczesnego charakteru zachowuje elegancki i ponadczasowy wygląd. Będzie prezentować się dobrze zarówno w codziennych, jak i bardziej wieczorowych stylizacjach. Szlif brylantowy nigdy nie wychodzi z mody, dlatego biżuteria z niego wykonana jest inwestycją na lata. Diament znajdujący się w zawieszce charakteryzuje się czystością- VS2 oraz barwą- F, sprawiają one, że kamień pięknie się mieni. Obok tak dobrze wykonanej biżuterii, nie sposób przejść obojętnie.

Próba złota

Nutkę nowoczesności zawieszce nadaje białe złota. Już od kilku lat zyskuje ono popularność wśród nowoczesnych, eleganckich kobiet. Związane jest to, z tym że jest tak samo szlachetne i wytrzymałe jak tradycyjne, żółte złoto, ale jednocześnie dzięki swojej białej kolorystyce prezentuje się o wiele subtelniej. To sprawia, że biżuteria z niego wykonana pasuje do niemal każdej okazji takiej jak randka, spotkanie z przyjaciółmi czy elegancka kolacja.

Gwarancja wysokiej jakości to wykorzystana próba złota 585. Oznacza to, że zawieszka w ponad 50% składa się z czystego złota.

Ponadczasowa biżuteria

Złoto i diamenty to połączenie kochane przez kobiety od wielu lat. Zawsze będzie prezentować się z klasą. Zmianie ulega jedynie sposób wykonania biżuterii. Wykorzystanie białego złota i zastosowanie prostych form w zawieszce sprawia, że biżuteria prezentuje się ponadczasowo z nutką nowoczesności, dlatego tak chętnie wybierana jest przez współczesne kobiety.