Zawieszka halo z różowego złota z diamentami o łącznej masie 0,15 ct

ART-halo-pend-015-R
990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,5 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,15 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Szykowna zawieszka halo z różowego złota z diamentami o masie 0,15 CT

Iście królewskie połączenie drogocennych kruszców w postaci różowego złota i najwyższej klasy diamentów o masie 0,15 CT to biżuteria stworzona dla kobiet eleganckich, wytwornych, które zawsze szukają takich dodatków, by móc olśnić wszystkich wokół. Ta złota zawieszka z diamentami pięknie podkreśli indywidualny styl i urodę jej właścicielki. Biżuteria jest wspaniałym pomysłem na prezent dla ukochanej partnerki, mamy czy cioci, które lubią wyraziste dodatki ze złota z mocnymi akcentami kamieni szlachetnych.

Diamenty, najlepszy przyjaciel kobiety

Proponowana zawieszka z diamentami w towarzystwie różowego złota to połączenie nad wyraz wytworne. Uwieńczeniem całości jest dwuwymiarowa masywna ramka ze złota w tym samym kolorze, w której sercu znajduje się promienisty diament, wokół którego pysznią się ciasno ułożone mniejsze diamenciki niczym królewska aureola. Olśniewająca bogactwem kamieni zawieszka doda każdej stylizacji wyjątkowego uroku, a jej właścicielka będzie rozsiewać wokół siebie czar i blask.

Różowe złoto – klasa i delikatność

Biżuteria z różowego złota dzięki swojemu lekko miedzianemu odcieniowi prezentuje się zawsze elegancko i delikatnie. Dlatego też wyroby jubilerskie z tego złota pasują do każdej kobiety, niezależnie od jej wieku, typu urody czy karnacji. Różowe złoto przywodzi na myśl zmysłowość, wrażliwość i uczuciowość. Opalizujące światło tego kruszcu idealnie komponuje się z dodatkami w innych kolorach złota oraz różnymi kamieniami szlachetnymi.

Zawieszkę wykonano ze złota o najpopularniejszej próbie 585, co oznacza, że zawieszka 14-karatowe złoto. Tak wysoka jakość wykonania daje gwarancję niebywałej trwałości, dzięki czemu biżuteria pozwoli na długo cieszyć się właścicielce jej wyjątkową kunsztownością.

Szlif i wielkość diamentu

W zawieszce umieszczono diamenty o masie 0,15 CT. Kamienie zostały oszlifowane metodą szlifu „idealnego”, czyli brylantowego, dzięki czemu całe światło tych kamieni szlachetnych mogło zostać wydobyte na zewnątrz. Same diamenty typu Lab-Grown mienią się także mleczną poświatą, która dodaje biżuterii subtelnego charakteru.

Bardzo dobra jakość szlifu oraz wysoka czystość kamieni w kategorii VS2 sprawia, że diamentowa zawieszka to idealny wybór dla kobiet kochających luksusowe i stylowe dodatki.