Zawieszka halo z żółtego złota z diamentami o łącznej masie 0,15 ct

ART-halo-pend-015-Z
990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,5 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,15 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Naturalna inspiracja

Halo jest to naturalne zjawisko występujące w postaci blasku okalającego Słońce lub Księżyc. Świetlisty okrąg, w którego centrum znajduje się słońce, mieni się wieloma mniejszymi świetlistymi refleksami w postaci widocznych gołym okiem promieni słonecznych. To niesamowite zjawisko zasłużyło na to, aby uwiecznić je w postaci kolistej zawieszki Halo. Bazą zawieszki jest pierścień wykonany z klasycznego i ponadczasowego żółtego złota. Pierścień wyposażony jest w dwa otwory umożliwiające zawieszenie biżuterii na łańcuszku. W środku zawieszki ułożone promieniście znajdują się diamenty oraz złote kuleczki, które skupiają się dookoła dużego diamentu, stanowiącego centrum wisiorka. Świetlisty okrąg występujący w naturalnym Halo został tutaj zastąpiony widocznym z przodu złotym pierścieniem.

Luksusowa i niepowtarzalnie piękna

Zawieszka halo waży 0,5 g. Składa się z 14 diamentów ułożonych w harmonijną i symetryczną kompozycję. Tak duża ilość kamieni posiadająca diamentowy szlif, pod wpływem światła daje niesamowite efekty wizualne. Diamenty mienią się niczym prawdziwe słońce. Biały kolor diamentów (F) pięknie komponuje się z kontrastującą z nim słoneczną barwą żółtego złota. Wysoka czystość kamienia (VS2) odznacza się bardzo dobrą jakością. Kamienie mogą zawierać niewidoczne gołym okiem, malutkie wrostki. Jest to zjawisko naturalne, które czasem pojawia się w diamentach, nie mając wpływu na wygląd kamienia. Łączna masa wszystkich widocznych na zawieszce diamentów to 0,15 CT. Wysoka jakość szlifu sprawia, że zawieszka jest w wyrazie luksusowa i niepowtarzalnie piękna.

Słoneczna barwa złota

Zawieszka Halo wykonana jest z klasycznego, żółtego złota o próbie 585 (14k). Oznacza to, że stosunek ilości złota do innych występujących w nim kruszców wynosi 58%. Dzięki wysokiej próbie złota naszyjnik cechuje lekkość i wyjątkowo słoneczny koloryt. Ta złota oprawa stanowi idealne uzupełnienie dla dominujących w zawieszce diamentów. Użyte do wykonania kamienie to Lab-Grown Diamond, cechuje je piękny odcień stonowanej bieli. Kolisty kształt zawieszki stanowi idealną formę do wykonania projektu inspirowanego naturalnym zjawiskiem przyrodniczym - HALO słonecznym.