Zawieszka serce z żółtego złota z diamentami

ART-heart-pend-001-z
499,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,01 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Serce jest często uznawane za symbol miłości, ale warto pamiętać, że nie chodzi tu tylko i wyłącznie o miłość między partnerami w związku. To może być także miłość rodzica do dziecka, miłość do siostry lub brata, a nawet do najlepszej przyjaciółki! Podarowanie komuś serca to dowód, jak ważna jest dla nas taka osoba. Dlatego naszyjnik z zawieszką w kształcie serca będzie po prostu idealny!

 

Zawieszka waży zaledwie 0,3g - jest to więc subtelną ozdobą biżuteryjną, która może być noszona zarówno do codziennych stylizacji, jak i stanowić dopełnienie bardziej okazjonalnych i eleganckich kreacji. Dzięki tak uniwersalnemu charakterowi okaże się ponadczasowa - nigdy nie wyjdzie z mody i będzie pasowała niemalże do wszystkiego.

 

Wykonana z 14-karatowego złota próby 585 zapewnia przede wszystkim trwałość i wspaniały wygląd, a przy tym stanowi wartościowy podarunek, który zachowa się na długie lata nawet przy codziennym noszeniu. Właśnie to decyduje o przewadze oryginalnej złotej biżuterii nad innymi metalami - nienaganny wygląd oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych. 

 

Zawieszka wzbogacona jest o niewielkie diamenty wysokiej klasy, szlifowane z najwyższą dokładnością. Diamenty w niej użyte stanowią dzięki temu idealnie dobrany dodatek, nadają jej wyjątkowości i niepowtarzalnego wyglądu. Nie stanowią głównego elementu zawieszki, a jedynie dopełniają jej charakter. 

 

Kształt zawieszki to rzeczywiście serce - nie jest to jednak klasyczne serduszko. To wspaniała, autorska wizja symbolu miłości, jakim jest serce przełożona na biżuterię. To sekret duszy tej zawieszki - jej niebanalny wydźwięk, oryginalny charakter, nietuzinkowy wygląd. Właśnie to sprawia, że będzie wspaniałym prezentem na ważne okazje, ale również bez okazji - od po prostu w celu poprawy humoru, okazania wyjątkowego uczucia lub wdzięczności. 

 

Taki naszyjnik to wspaniały wyraz kobiecej elegancji i klasy zgodnej z aktualnymi trendami jubilerskimi. W swoich niewielkich rozmiarach kryje delikatność, która w połączeniu ze złotem i prawdziwymi diamentami pasować będzie absolutnie każdej, wyjątkowej kobiecie bez względu na wiek, sposób ubierania się lub zainteresowania. Będzie więc ona wspaniałym podarunkiem i pamiątką.