Zawieszka serce z różowego złota z diamentami

ART-heart-pend-001-R
499,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
0,3 g
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,01 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Wysoki połysk i kunszt wykonania

Różowe złoto wysokiej próby 585 (14k) wyróżnia się swoją niesamowitą kolorystyką. Wysoki, lustrzany połysk powierzchni zawieszki stanowi piękną oprawę dla trzech, sąsiadujących ze sobą diamentów. Nierównomierny, lejący się kształt wisiorka uformowany został na wzór serca. Wewnętrzny, sercowaty otwór, na którym można zawiesić ten wyjątkowy wisiorek, dodaje biżuterii lekkości. Wysoki połysk, który pokrywa zawieszkę z różowego złota, stanowi równowagę dla trzech diamentów umieszczonych rzędem na jednym z boków serca. Brylantowy szlif, któremu zostały poddane kamienie, przykuwa uwagę swoją wytwornością i kunsztem wykonania.

Szlif brylantowy i kolor

Ułożone jeden obok drugiego, koliste diamentowe oczka wyróżniają się jednym z najrzadszych kolorów. Barwa F to stonowana biel z domieszkami. Dzięki brylantowym szlifom diamenty przypominają wielopromieniste, lśniące gwiazdki, mieniące się błękitnymi i szarymi odblaskami. Szlif brylantowy cechuje się kolistym kształtem oraz niesamowicie precyzyjnym, symetrycznym rozstawieniem geometrycznych wieloboków tworzących harmonijną i spójną całość. Ta matematyczna precyzja stanowi ciekawy kontrast dla nierównomierności kształtu zawieszki, która nawiązuje do kształtu serca. Czystość kamienia - VS2, charakteryzuje się niewidocznymi gołym okiem wrostkami. Jest to zjawisko naturalne, charakterystyczne dla kamieni szlachetnych. Występujący tutaj rodzaj kamienia to Lab-Grown Diamond.

Lekka i idealna na prezent

Zawieszka waży jedynie 0,3 g. Swoją lekkość zawdzięcza wysokiej próbie złota (585), które w swojej istocie należy do kruszców lekkich. Ma na to wpływ również masa kamieni - pojedynczy diamencik waży 0,01 Ct. Dzięki temu zawieszka serce z różowego złota z diamentami należy do biżuterii, która nadaje się do noszenia na co dzień, zarówno w eleganckich, jak i luźnych stylizacjach. Zawieszka z różowego złota będzie się pięknie komponować z delikatnym łańcuszkiem w tym samym odcieniu. Równie pięknym zestawieniem będzie połączenie bieli diamentów, z łańcuszkiem z białego złota lub ze srebra. Tak dobrana biżuteria może być prezentem dla ukochanej z okazji rocznicy lub imieninowym prezentem dla mamy, lub siostry.