Złota bransoletka z diamentami o masie 0,90 ct

ART-sol-brac-090-Z
4 990,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
2,5
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,90 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Subtelna i elegancka bransoletka wykonana ze złota, okraszona diamentowymi oczkami. Wąskie, złote kółko zostało wykonane z malutkich ogniw połączonych ze sobą w jeden ciąg. Całości dopełniają symetrycznie rozstawione, trzy diamentowe oczka. Ta lekka bransoletka została zaprojektowana z myślą o różnych stylizacjach. Jej dyskretna elegancja może być dodatkiem do nieformalnej sukienki codziennej lub eleganckiej stylizacji założonej na specjalną okazję.

Lekkość i diamentowy szlif

Ta bardzo subtelna złota bransoletka waży jedynie 2,5 g. Swoją lekkość zawdzięcza wysokiej próbie złota, z którego została wykonana. Próba 585 to najchętniej kupowana próba złota, która w połączeniu z innymi kruszcami występuje z nimi w przewadze 58,5%. Delikatna, złota barwa stanowi idealne tło dla diamentów Lab-Grown. Diamentowy szlif brylantów zamkniętych w złotych kółeczkach stanowi widoczną dominantę, która jednak harmonijnie komponuje się z kolistymi złotymi ogniwkami. Diamentowe oczka wyróżniają się swoim wyjątkowym kolorem.

Czystość kamienia i barwa

Barwa kamienia F - czyli delikatna biel - w połączeniu z efektownym diamentowym szlifem daje niesamowite wrażenia wizualne. Brylanty przypominają zamarznięte lodowe gwiazdki, które zostały zamknięte w złotych kółeczkach. Czystość kamienia to VS2 co oznacza, że diamenty mogą nosić nieznacznie i niewidoczne gołym okiem znamiona wewnętrzne, które występują naturalnie w tego rodzaju kruszcach. Dla podkreślenia atrakcyjności diamentów, i aby wydobyć ich naturalne piękno, zostały one poddane szlifowaniu. Ta subtelna złota bransoletka wyróżnia się bardzo dobrą jakością szlifu.

Subtelna i elegancka

To, co wyróżnia złotą bransoletkę z diamentami o masie 0,90 CT, jest ażurowość i lekkość złotego kółka oraz kolor i szlif diamentów. Subtelne połączenie ażurowych, kolistych ogniwek z diamentowymi oczkami możliwy jest dzięki jasnozłotej barwie, która idealnie łączy się z bielą kamieni. Ten jasnozłoty odcień złota nie wyróżnia się, lecz stanowi piękną oprawę dla brylantów. Rzadko spotykana barwa diamentów - delikatna biel oraz szlif, któremu zostały poddane, sprawiają, że to kamienie dominują w tej delikatnej kompozycji. Lekkość bransoletki oraz jej delikatność będą plusem dla wrażliwych kobiet, które cenią sobie dyskretną elegancję. Bransoletka może być także świetnym prezentem dla nastolatki lub dziewczynki. Z pewnością dopasuje się do każdej stylizacji.