Złota bransoletka z diamentami o masie 0,12 ct

ART-sun-brac-012-Z
1 900,00 zł

Wieczysta gwarancja

na nasze diamenty

Bezpłatna dostawa

dla każdego zakupu

Bezpłatna zmiana rozmiaru

usługa dożywotnia

Specyfikacja techniczna

Waga
5
Próba złota
585 (14k)
Rodzaj kamienia
Lab-grown Diamond
Szlif kamienia
Brylantowy
Barwa kamienia
F
Czystość kamienia
VS2
Masa kamienia/i
0,12 ct
Jakość szlifu kamienia
Bardzo Dobra

Opinie o ARTDIAMONDS

...

Złota bransoletka to na pewno dodatek dla kobiet, które szczególnie cenią sobie wyszukaną biżuterię, która nigdy nie wychodzi z mody. Złoto jest najbardziej klasycznym surowcem, który nigdy nie traci swojej wartości. To nie tylko doskonały zakup, ale i udana inwestycja. Taka bransoletka pasuje na każdą okazję i nadaje stylizacji pazura. Jest jej najlepszym uzupełnieniem.

Bransoletka składa się z niewielkich, połączonych ze sobą złotych kuleczek, które tworzą spójną całość. Dodatkowo bransoletka zapinana jest na karabińczyk, który jest wygodny i dzięki temu bransoletkę można zapiąć nawet samodzielnie, co znacząco ułatwia jej codzienne noszenie. Do tego w centralnej części posiada ona okrągłą zawieszkę, na której wygrawerowane zostały godziny, niczym na tarczy zegara. Między nimi znajdują się niewielkie diamenty o łącznej masie 0,12 CT. To właśnie one czynią tę bransoletkę jedyną w swoim rodzaju. Wszystkie elementy, także zawieszka wykonane są ze złota najwyższej próby.

To właśnie próba 585 sprawia, że bransoletka jest niepodatna na zarysowania. Biżuteria z żółtego złota tej próby świadczy o tym, że nigdy nie straci na wartości i zawsze zachowa odpowiedni wygląd.

Bardzo ważny jest także sposób, w jaki oszlifowane zostały diamenty znajdujące się na zawieszce. Zostały one wyszlifowane szlifem brylantowym. Co to oznacza? Dzięki temu diamenty są naprawdę wyjątkowe. Przede wszystkim idealnie odbijają światło, rozpraszają je, ale i są niezwykle gładkie i delikatne. W taki sposób przygotowane są wszystkie kamienie szlachetne najwyższej jakości.

Bransoletka sama w sobie jest niezwykle delikatna. To dlatego trafia w gust pań, które nie lubią przesadnej biżuterii, ale chętnie decydują się na subtelne i przede wszystkim klasyczne dodatki. Jej atutem jest to, że pasować będzie do każdej innej biżuterii i doskonale się z nią zgra. To dlatego na jednym ręku można nosić również inne złote bransoletki lub pierścionki. Oczywiście taka bransoletka będzie również idealnym pomysłem na prezent. Przykuwa uwagę, choć jest niezwykle subtelna i kobieca. Na pewno tym samym przypadnie do gustu kobietom w każdym wieku, które poszukują biżuterii, która nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze dopasuje się do stylizacji.